Doktorlar için video, web sitesi, SEO, sosyal medya hizmetinin temelleri nelerdir?

doktorlar-icin-video

Doktorlar için hazırlanan video, web sitesi, SEO, sosyal medya hizmetleri, diğer branşlardan daha farklıdır. Bunun farkında olarak hizmet vermek ve her mecranın ve sosyal ağın, çeşitli ayrıntılara dikkat edilerek hazırlanmasına dikkat ediyoruz. İlk olarak, bu mecraların doktora hasta taşıma potansiyelini arttırıyoruz. Google sıralamasında üstte olmayan, sosyal medyadan etkileşim almayan ve web sitesi özensiz hazırlanan doktorların hasta potansiyeli, internet üzerinden yükselemez. İnternet sitesinde ve sosyal ağlarda doktor hakkında görüşlerin belirtilmesi, doktorun bilgili ve profesyonel olduğunun gösterilmesi ve doktora karşı güvenin kazanılması temel mottolarımız.

Sağlık sektörüne özel olarak çalışmayan ajansların, bilmedikleri tıbbi konularda hizmet sağlaması pek mümkün olmadığından, biz yalnızca sağlık alanına odaklı olarak çalışıyoruz. Böylece paylaşılan içerikler, gelen sorular ve hazırlanan metinler bilinçli bir şekilde hazırlanmış oluyor.

Neler yapıyoruz?

SEO, oldukça komplike kuralları olan bir alan. SEO’nun doğru yapılması ve her ayrıntıya dikkat edilmesi, anahtar kelimelerin belirlenmesi, doktorun arama motorlarında ilk sırada çıkmasını sağlayan yalnızca birkaç kural.  Bununla birlikte doktor sitemizin ilk sıralara çıktıktan sonra o sırada kalmasını da sağlamak en önemli işimiz. Bu sayede, doktorun tanınırlığını ve güvenilirliğini arttırmayı hedefliyoruz. Bu sayede sosyal medya alanında da gerekli etkileşimler kazanılıyor. Hastanın merak ettiği bir konuda arama yapması sonucu, örnek olarak ‘’tüp bebek zor bir tedavi mi? Sorusunda ve diğer anahtar kelimelerde ilk sıralarda çıkmak, hastanın ilk olarak doktorumuzun sitesine tıklaması, ihtiyaç duyduğu bilgileri olabildiğince açıklayıcı ve özgün olarak bulabilmesi, doktorun sosyal medya hesaplarını araştırmaya yöneltir. Bu sayede Facebook ya da diğer sosyal medya ağlarından mesaj atıp yeniden sorusunu soran hasta, randevu alır ve potansiyel hasta kazanılmış olur. Temel amacımız, potansiyel hasta sayısını arttırmaktır. Doktorlar için hazırlanan video, web sitesi, SEO hizmetleri, sosyal medya tamamen buna uygun olarak yapılmalıdır.

Doktorun sitesini ve sosyal ağlarını; hastanın aratabileceği ve sorabileceği her türlü konu ve soru için önceden planlayıp, gerekli araştırmalarımız ve analizlerimizi yapıp ona göre sunuyoruz. Bu sayede hastanın aratacağı kelime ne olursa olsun, ilk olarak doktorumuzun web sitesinin ilk sırada çıkmasını sağlayamaya çalışıyoruz.

Sosyal medyada oldukça aktif olmasını sağlayarak, eş zamanlı olarak sorulara yanıt veriyor, gün içinde doktorun tedavi ettiği hastalardan referanslar paylaşıyoruz. Bu referansların videoyla desteklenmesi ile hazırladığımız kaliteli görüntüler ve ilgi çekici konularla doktorumuzu odak noktası yapıyoruz.

Sosyal medya, SEO, web sitesi, video hizmetlerinin hepsini aynı özende ve her alanda çalışan uzmanlarımızla iş birliği içerisinde yapıyoruz. Sonucunda alınan başarı da hepimizin oluyor.  Tecrübemiz, profesyonelliğimiz ve iş konusunda uzmanlığımız, gelenekselden çıkıp modern kullanıcıya beklediği hizmeti de vermemize yardımcı oluyor.

No Comments

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked